Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

Resimlerle Uğur Böceği ile Kara Kedi

Disney Channel Türkiye kanalında yayınlanmakta olan Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi çizgi filmi haftanın her günü izleyicisi ile buluşarak, televizyon ekranlarında heyecan dolu ve eğlenceli bir maceranın yeni adresi oluyor.
İlk olarak Fransa’da yayınlanan ve baş rolünde uğur böceği kızı olan Marinette karakterini bulunduran oldukça başarılı bir animasyon serisidir. Ülkemizde Türkçe dublaj olarak izleyicisi ile buluşan Uğur Böceği ile Kara Kedi çizgi dizisi ilerleyen zamanlarda en çok izlenen çizgi diziler arasında olacak gibi görünüyor. Uğur Böceği ile Kara Kedi dizisinin başrolündeki oyuncular ise aynı sınıfta okuyan Lise öğrencilerinden oluşuyor. Marinette yani uğur böceği karakterini canlandıran Lady Bug, Adrien ise Cat Noir yani kara kedi karakteri ile izleyenleri büyük bir eğlencenin ve maceranın tam ortasına sürüklüyor. Marinette, sınıf arkadaşı Chat Noir yani kara kediye karşı bir hayranlık duyan ve olumsuz durumlarda insanların zarar görmesini engellemek için hemen uğur böceği kimliğine bürünerek mücadele eden çok iyi kalpli bir kızdır. Herkes tarafından sevilen Marinette iyi bir dost canlısıdır. Adrien ise kara kedi kimliğinin yanında birde yakışıklılığı ile tüm dikkatleri üzerine toplayan biridir. Marinette gibi süper güçlere sahip olan Adrien, boş zamanlarında fotoğraf çekimi için poz veren kara kedi kimliğiyle ise kötülükler ile mücadele ediyor.
Uğur Böceği ile Kara Kedi ikilisinin iyilik ve doğruluk için verdiği mücadelede en büyük düşmanları ise Hawk Moth’dur.

alya-ve-ugur-bocegi-selfie

asik-ugur-bocegi-ile-kara-kedi

kara-kedi-adrien-miraculaus

kara-kedi-adrien-ve-nino

kara-kedi-is-basinda

kara-kedi-ugur-bocegi-opucuk

kara-kedi-ve-ugur-boecegi

marinette-balkonda

marinette-kara-kedinin-baba

miraculaus-kara-kedi

miraculaus-ugur-bocegi

ugur-bocegi-ile-kara-kedi-2

ugur-bocegi-ile-kara-kedi-3

ugur-bocegi-ile-kara-kedi-adrien

ugur-bocegi-kara-kedi

ugur-bocegi-ladybug-marinete

ugur-bocegi-marinette

yakisikli-kara-kedi-adrien

Disney Channel ekranlarında izleyicisi ile buluşan bu süper kahraman çizgi dizisine ait en yeni bölümleri de ana sayfa üzerinden takip edebilir, en sevdiğiniz ve gelmesini istediğiniz bölümler içinde yorum kısmından bildirimde bulunabilirsiniz. Uğur Böceği ile Kara Kedi kadar iyilik ve güzelliğe doymuş bir gün geçirmeniz dileği ile…

Fransız yapımı bir çizgi dizi olan Miraculous Lady Bug & Chat Noir, Türkiye dede Disney Channel da Uğur Böceği ile Kara Kedi adı ile yayınlanmaya başlamıştır. İlk zamanlar sadece haftasonu yer verilen bu macera dolu çizgi dizinin hayran kitlesi giderek büyüdüğünden dolayı hergün ekranlardaki yerini almaya başlamıştır. Ancak yayınlanan Türkçe dublaj bölümlerin sayısı bir hayli az olduğundan dolayı UgurBocegiileKaraKedi.CoM sitesinin açılması ihtiyacı doğmuştur. Bu sitede Uğur Böceği ile Kara Kedi hayranlarının buluştuğu ortak bir platform olarak ekranlarda yayınlanan Türkçe Dublajlı bölümlerin yanında Site ekibi tarafından özel olarak oluşturulan en yeni bölümler, en son bölümler Türkçe Alt Yazılı bir şekilde bulabilmek mümkün. Çizgi Dizi hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse başrol oyuncularını Uğur Böceği kız; Marinette (Lady Bug) ve Kara Kedi; Adrien (Chat Noir) dir. Aynı sınıfta okuyan bu lise öğrencileri'nin amacı; en büyük düşmanları olan Hawk Moth (Papillon) kötülük akuması sayesinde mutsuz kişileri ele geçirdiğinde Özel güçleri sayesinde Parisi ve vatandaşları bu kötülüklerden korumalarıdır. Ek olarak sınıf arkadaşları Chloe, Sabrina, Nino, Kim de hemen hemen her bölüme birer ikişer dahil olmaktadırlar. Hatta çocukların aileleri bile zamanla bölümlerde yer almaktadırlar. Daha fazla detay vermemek adına yasal sorumluluklarımızdan da bahsederek sonlandıralım. UgurBocegiileKaraKedi.COM sitesi içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) yer almaktadır. Hiçbir video bu platform üzerinde yer almaz! Paylaşılan videolar youtube vb. video paylaşım platformlarından alıntılanmaktadır. UgurBocegiileKaraKedi.COM, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak yayın hayatını sürdürmektedir. İlgili yasa uyarınca, site yönetiminin yasalara aykırı içerikleri denetleme mecburiyeti yoktur. Bu sebeple, platformumuz; uyar ve kaldır prensibi ile yayın hayatına devam eder. Telif hakkının ihlali hususunda bildirimde bulunmak için ilgili videoların yorum kısmından bizlere yazabilir, gerekli süreci başlatmamızı sağlayabilirsiniz.
iddaa tahminleri samsun escort