Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

Gagotor

Gagotor” 2. sezonunda Uğur Böceği ile Kara Kedi nin ilk bölümüdür.
Çıkış tarihi şu anda bilinmemekle beraber öğrendiğimiz yeni eklenen karakterlerin arasında ilk sıralarda yer alıyor.
Gagator isimli bu bölüm ilk kez, Uğur Böceği ile Kara Kedi – 2. Sezon Miraculous Basın Bültenleri ile 31 Ağustos 2017’de TFou tarafından yayınlanan tanıtım videosunda gösterildi.

 

 
Gagotor-Yeni-Karakterler-Kapak
 

 

Karakter Analizi :

Cinsiyet : Erkek,
Seslendirme : Dany Boon (Fransa)
Ten rengi beyaz, saçları ise koyu mor renktedir. Siyah pantolonu, beyaz gömleği ve mor renkteki yelek ve kravatı vardır. GagotorHawk Moth tarafından Akumatize olmadan önceki sivil kıyafetine benzeyen bir kıyafet ile karşımıza çıkıyor ama bedeni ve kıyafetleri daha karikatürize bir hale dönüşüyor.
Ayakları palyaço ayakkabılarına benzer şekilde devasa; burnu büyük ve kırmızı, gülümsemesi ise çok geniş olduğundan korkutucu keskin dişleri ile ön plana çıkıyor.

Fransız yapımı bir çizgi dizi olan Miraculous Lady Bug & Chat Noir, Türkiye dede Disney Channel da Uğur Böceği ile Kara Kedi adı ile yayınlanmaya başlamıştır. İlk zamanlar sadece haftasonu yer verilen bu macera dolu çizgi dizinin hayran kitlesi giderek büyüdüğünden dolayı hergün ekranlardaki yerini almaya başlamıştır. Ancak yayınlanan Türkçe dublaj bölümlerin sayısı bir hayli az olduğundan dolayı UgurBocegiileKaraKedi.CoM sitesinin açılması ihtiyacı doğmuştur. Bu sitede Uğur Böceği ile Kara Kedi hayranlarının buluştuğu ortak bir platform olarak ekranlarda yayınlanan Türkçe Dublajlı bölümlerin yanında Site ekibi tarafından özel olarak oluşturulan en yeni bölümler, en son bölümler Türkçe Alt Yazılı bir şekilde bulabilmek mümkün. Çizgi Dizi hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse başrol oyuncularını Uğur Böceği kız; Marinette (Lady Bug) ve Kara Kedi; Adrien (Chat Noir) dir. Aynı sınıfta okuyan bu lise öğrencileri'nin amacı; en büyük düşmanları olan Hawk Moth (Papillon) kötülük akuması sayesinde mutsuz kişileri ele geçirdiğinde Özel güçleri sayesinde Parisi ve vatandaşları bu kötülüklerden korumalarıdır. Ek olarak sınıf arkadaşları Chloe, Sabrina, Nino, Kim de hemen hemen her bölüme birer ikişer dahil olmaktadırlar. Hatta çocukların aileleri bile zamanla bölümlerde yer almaktadırlar. Daha fazla detay vermemek adına yasal sorumluluklarımızdan da bahsederek sonlandıralım. UgurBocegiileKaraKedi.COM sitesi içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) yer almaktadır. Hiçbir video bu platform üzerinde yer almaz! Paylaşılan videolar youtube vb. video paylaşım platformlarından alıntılanmaktadır. UgurBocegiileKaraKedi.COM, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak yayın hayatını sürdürmektedir. İlgili yasa uyarınca, site yönetiminin yasalara aykırı içerikleri denetleme mecburiyeti yoktur. Bu sebeple, platformumuz; uyar ve kaldır prensibi ile yayın hayatına devam eder. Telif hakkının ihlali hususunda bildirimde bulunmak için ilgili videoların yorum kısmından bizlere yazabilir, gerekli süreci başlatmamızı sağlayabilirsiniz.
iddaa tahminleri samsun escort