Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

Chloe

Marinette, Adrien ve Alya gibi başrol karakterlerinin de bulunduğu sınıfta okuyan Chloe, tam bir Uğur Böceği ile Kara Kedi hayranıdır. Aynı zamanda bulunduğu bölgenin belediye başkanı olan Bay Burjuva’nında kızıdır, bu nedenle burnu dik diye tabir edilen ukala tiplerdendir. Hatta derslerine de özel şoförünün kullandığı limuzin ile gelip gider ve sıra arkadaşını çeşitli hediyeler ile yanında tutmaya devam eden, bu sayede ödevleri başta olmak üzere çeşitli özel işlerini yaptıran ve insanlara tepeden bakmaya bayılan bir karakterdir.
ugur-bocegi-ile-kara-kedi-chloe-Chloé

 

Zaman zaman üzüp kızdırdığı arkadaşlalrının Hawk Moth (Papillon) tarafından akumatize edilmesine sebep olan Chloe, hayranı olduğu Uğur Böceği kostümü giydiği bir gün de ünlü Rock yıldızını Uğur Böceği olduğu yönünde kandırmaya çalışır. Marinette ise bu duruma sinirinden ona yalancı olduğunu söyler. Jagged Stone karşısında küçük düşen Chloe, Uğur Böceğine duyduğu öfke nedeni ile AntiBug a dönüşür.

Antibug_pic

Fransız yapımı bir çizgi dizi olan Miraculous Lady Bug & Chat Noir, Türkiye dede Disney Channel da Uğur Böceği ile Kara Kedi adı ile yayınlanmaya başlamıştır. İlk zamanlar sadece haftasonu yer verilen bu macera dolu çizgi dizinin hayran kitlesi giderek büyüdüğünden dolayı hergün ekranlardaki yerini almaya başlamıştır. Ancak yayınlanan Türkçe dublaj bölümlerin sayısı bir hayli az olduğundan dolayı UgurBocegiileKaraKedi.CoM sitesinin açılması ihtiyacı doğmuştur. Bu sitede Uğur Böceği ile Kara Kedi hayranlarının buluştuğu ortak bir platform olarak ekranlarda yayınlanan Türkçe Dublajlı bölümlerin yanında Site ekibi tarafından özel olarak oluşturulan en yeni bölümler, en son bölümler Türkçe Alt Yazılı bir şekilde bulabilmek mümkün. Çizgi Dizi hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse başrol oyuncularını Uğur Böceği kız; Marinette (Lady Bug) ve Kara Kedi; Adrien (Chat Noir) dir. Aynı sınıfta okuyan bu lise öğrencileri'nin amacı; en büyük düşmanları olan Hawk Moth (Papillon) kötülük akuması sayesinde mutsuz kişileri ele geçirdiğinde Özel güçleri sayesinde Parisi ve vatandaşları bu kötülüklerden korumalarıdır. Ek olarak sınıf arkadaşları Chloe, Sabrina, Nino, Kim de hemen hemen her bölüme birer ikişer dahil olmaktadırlar. Hatta çocukların aileleri bile zamanla bölümlerde yer almaktadırlar. Daha fazla detay vermemek adına yasal sorumluluklarımızdan da bahsederek sonlandıralım. UgurBocegiileKaraKedi.COM sitesi içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) yer almaktadır. Hiçbir video bu platform üzerinde yer almaz! Paylaşılan videolar youtube vb. video paylaşım platformlarından alıntılanmaktadır. UgurBocegiileKaraKedi.COM, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak yayın hayatını sürdürmektedir. İlgili yasa uyarınca, site yönetiminin yasalara aykırı içerikleri denetleme mecburiyeti yoktur. Bu sebeple, platformumuz; uyar ve kaldır prensibi ile yayın hayatına devam eder. Telif hakkının ihlali hususunda bildirimde bulunmak için ilgili videoların yorum kısmından bizlere yazabilir, gerekli süreci başlatmamızı sağlayabilirsiniz.
iddaa tahminleri samsun escort