Benzer Videolar

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

Videoyu Genişlet Baş Kraliçe – ( Audimatrix ) – 2. Sezon 3. Bölüm – Türkçe Dublaj


Marinette, akşam televizyon programına katılacağı için çok heyecanlıdır. Fakat programı bir gün sonra zannedip program sunucusunun kızına bakma sözü verir. Hemen Alya’yı evine çağırır ve Manoon’u ona bırakıp programa katılır. programın sunucusu Kara Kedi ile çekilmiş samimi fotoğrafları gösterip aralarında bir aşk olduğunu idda edince Uğur Böceği çılgına göndü ve

Kara Kedi’yi de alıp programı terk etti. Hem kızının yanında Marinette’in olmadığını öğrenen ve üstüne Uğur Böceği’nin yayını terk etmesi ile işinden olan sunucu, karamsarlığa kapılarak Papillion’un akumasının etkisi altına girer ve Baş Kraliçe olarak intikam almaya çalışır.

Etiketler: ,,,
1 sene önce eklendi
1.762 views kez izlendi


Tüm Yorumlar (Yorum Yok)

İptal Et
Fransız yapımı bir çizgi dizi olan Miraculous Lady Bug & Chat Noir, Türkiye dede Disney Channel da Uğur Böceği ile Kara Kedi adı ile yayınlanmaya başlamıştır. İlk zamanlar sadece haftasonu yer verilen bu macera dolu çizgi dizinin hayran kitlesi giderek büyüdüğünden dolayı hergün ekranlardaki yerini almaya başlamıştır. Ancak yayınlanan Türkçe dublaj bölümlerin sayısı bir hayli az olduğundan dolayı UgurBocegiileKaraKedi.CoM sitesinin açılması ihtiyacı doğmuştur. Bu sitede Uğur Böceği ile Kara Kedi hayranlarının buluştuğu ortak bir platform olarak ekranlarda yayınlanan Türkçe Dublajlı bölümlerin yanında Site ekibi tarafından özel olarak oluşturulan en yeni bölümler, en son bölümler Türkçe Alt Yazılı bir şekilde bulabilmek mümkün. Çizgi Dizi hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse başrol oyuncularını Uğur Böceği kız; Marinette (Lady Bug) ve Kara Kedi; Adrien (Chat Noir) dir. Aynı sınıfta okuyan bu lise öğrencileri'nin amacı; en büyük düşmanları olan Hawk Moth (Papillon) kötülük akuması sayesinde mutsuz kişileri ele geçirdiğinde Özel güçleri sayesinde Parisi ve vatandaşları bu kötülüklerden korumalarıdır. Ek olarak sınıf arkadaşları Chloe, Sabrina, Nino, Kim de hemen hemen her bölüme birer ikişer dahil olmaktadırlar. Hatta çocukların aileleri bile zamanla bölümlerde yer almaktadırlar. Daha fazla detay vermemek adına yasal sorumluluklarımızdan da bahsederek sonlandıralım. UgurBocegiileKaraKedi.COM sitesi içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) yer almaktadır. Hiçbir video bu platform üzerinde yer almaz! Paylaşılan videolar youtube vb. video paylaşım platformlarından alıntılanmaktadır. UgurBocegiileKaraKedi.COM, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak yayın hayatını sürdürmektedir. İlgili yasa uyarınca, site yönetiminin yasalara aykırı içerikleri denetleme mecburiyeti yoktur. Bu sebeple, platformumuz; uyar ve kaldır prensibi ile yayın hayatına devam eder. Telif hakkının ihlali hususunda bildirimde bulunmak için ilgili videoların yorum kısmından bizlere yazabilir, gerekli süreci başlatmamızı sağlayabilirsiniz.
iddaa tahminleri samsun escort