Uğur Böceği ile Kara Kedi 2. Sezon
soru-cevap

Benzer Videolar

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

Videoyu Genişlet Adrien ve Marinette Sevgili Oluyor!

Uğur Böceği ile Kara Kedi – Adrien ve Marinette Sevgili Oluyor!

ugur-bocegi-ile-kara-kedi-kacma_-1
Marinette, Adrien’in üzgün olduğunu görüyor ve onun üzgün olmasına dayanamadığını söylüyor. Bu sırada hiç beklemediği bir şey oluyor ve Tikki dönüştür emrini almadan Marinette’i Uğur Böceği’ne dönüştürüyor. Marinette Adrien’in yanından kaçarken Adrien onun Uğur Böceği olduğunu anlıyor ve kendisi de Kara Kedi’ye dönüşüp benden kaçma diye Marinette’in arkasından bağırıyor. Marinette, Adrien’in Kara Kedi olduğunu görünce çok şaşırıyor ama seviniyor da…
miraculous-ladybug
Ne de olsa sevdiği adam her zaman birlikte Paris şehrini kurtardığı Kara Kedi çıkıyor. Adrien vwe Marinette sevgili olma yolunda ilerlerken Hawk Moth onları ele geçiriyor. Fakat Uğur Böceği kolay kolay pes edip mucizesini verme niyetinde değil ve Kara Kedi de öyle… Birlikte yine Hawk Moth’u yenmeyi başarıp elinden kurtuluyorlar ve aşklarına kaldıkları yerden devam ediyorlar.
ugur-bocegi-ile-kara-kedi-kacma_--3

Etiketler: ,,
1 sene önce eklendi
1.211 views kez izlendi


Tüm Yorumlar (Yorum Yok)

İptal Et
Fransız yapımı bir çizgi dizi olan Miraculous Lady Bug & Chat Noir, Türkiye dede Disney Channel da Uğur Böceği ile Kara Kedi adı ile yayınlanmaya başlamıştır. İlk zamanlar sadece haftasonu yer verilen bu macera dolu çizgi dizinin hayran kitlesi giderek büyüdüğünden dolayı hergün ekranlardaki yerini almaya başlamıştır. Ancak yayınlanan Türkçe dublaj bölümlerin sayısı bir hayli az olduğundan dolayı UgurBocegiileKaraKedi.CoM sitesinin açılması ihtiyacı doğmuştur. Bu sitede Uğur Böceği ile Kara Kedi hayranlarının buluştuğu ortak bir platform olarak ekranlarda yayınlanan Türkçe Dublajlı bölümlerin yanında Site ekibi tarafından özel olarak oluşturulan en yeni bölümler, en son bölümler Türkçe Alt Yazılı bir şekilde bulabilmek mümkün. Çizgi Dizi hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse başrol oyuncularını Uğur Böceği kız; Marinette (Lady Bug) ve Kara Kedi; Adrien (Chat Noir) dir. Aynı sınıfta okuyan bu lise öğrencileri'nin amacı; en büyük düşmanları olan Hawk Moth (Papillon) kötülük akuması sayesinde mutsuz kişileri ele geçirdiğinde Özel güçleri sayesinde Parisi ve vatandaşları bu kötülüklerden korumalarıdır. Ek olarak sınıf arkadaşları Chloe, Sabrina, Nino, Kim de hemen hemen her bölüme birer ikişer dahil olmaktadırlar. Hatta çocukların aileleri bile zamanla bölümlerde yer almaktadırlar. Daha fazla detay vermemek adına yasal sorumluluklarımızdan da bahsederek sonlandıralım. UgurBocegiileKaraKedi.COM sitesi içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) yer almaktadır. Hiçbir video bu platform üzerinde yer almaz! Paylaşılan videolar youtube vb. video paylaşım platformlarından alıntılanmaktadır. UgurBocegiileKaraKedi.COM, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak yayın hayatını sürdürmektedir. İlgili yasa uyarınca, site yönetiminin yasalara aykırı içerikleri denetleme mecburiyeti yoktur. Bu sebeple, platformumuz; uyar ve kaldır prensibi ile yayın hayatına devam eder. Telif hakkının ihlali hususunda bildirimde bulunmak için ilgili videoların yorum kısmından bizlere yazabilir, gerekli süreci başlatmamızı sağlayabilirsiniz.